Багатоквартирні будинки
 

Тарифні плани для фізичних осіб в м. Коростишів

Тариф

"Free 1000"

"Free 60"

Швидкість Worldдо 1 Гбіт/с до 60 Мбіт/с 
Скорость UAдо 1 Гбіт/с  до 100 Мбіт/с
Абонплата180 грн.140 грн.
 

** Офіційний регламент тарифу "Free 1000". 


Шановні абоненти!

Повідомляємо Вам, що з 1 листопада 2022 року змінюється вартість послуги доступу до мережі Інтернет для абонентів ТОВ «ФРІНЕТ», що входять до зони обслуговування Коростишівського ЦОА.

Усвідомлюючи всю складність ситуації в Україні сьогодні, пов’язаної з повномасштабним вторгненням росії на територію нашої суверенної держави, просимо Вас з розумінням віднестись до зміни вартості послуг. Ці зміни вимушені, без зміни цін надалі стає неможливе підтримання високої якості надання послуг та своєчасне проведення аварійно відновлювальних робіт.

Зміна тарифних планів обумовлена істотним збільшенням курсу валют та зростанням вартості обладнання і матеріалів.

Сподіваємось на Ваше розуміння. За додатковою інформацією звертайтесь до контакт центру компанії: (050) 538-12-38, (068) 538-12-38, (044) 538-12-38

Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

  • Інтернет-з'єднання стабільне завжди – мережі компанії побудовані за сучасними технологіями, використовується обладнання провідних виробників, фахівці компанії ведуть цілодобовий моніторинг.
  • Легко переходити з тарифу на тариф. Змінити тарифний план Ви можете самостійно через "Особистий кабінет" або за зверненням в абонентський відділ компанії.
  • За невелику доплату можна підключити сервіси Інтерактивного телебачення MEGOGOO3TVyoutv.
  • У будь-який час доби Ви можете звернутися в компанію і отримати кваліфіковану допомогу фахівців технічної підтримки сучасними каналами комунікацій (бот-канали).
  • Широкий вибір способів оплати послуг.
Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

Зателефонуйте в наш Call-центр або залиште заявку на сайті і відчуйте всі переваги доступу до мережі Інтернет без будь-яких обмежень!

Поточні акції